erkek iyileştirme evde çare

Erkek gelişimi medyada ve tıbbi dünyada sıcak bir üründür. Cinsel işlev bozukluğu sorunları olan erkekler giderek daha fazla tıbbi tavsiye istemektedir. Doktorlar tedavi seçenekleri olarak çeşitli ilaçlar sunma eğilimindeyken, bu ilaçların da körlüğü de içeren ciddi yan etkileri vardır. Daha doğal bir çözüm – ve birinde yan etkileri bulunmaması – için en iyi erkek geliştirme ve performans için aşağıdaki ev ilaçlarını göz önünde bulundurun.

Ginkgo biloba dolaşımı artırma yeteneğine sahip bir bitkidir. Hastalar için sağladığı avantajlar, bellek iyileştirme, kalp hastalığında azalma ve son zamanlarda doğurganlık yardımını içermektedir. İngiliz Farmakoloji Dergisi tarafından yayınlanan bir araştırmada, 60 mg alan erkeklerin, Ginkgo biloba her geçen gün altı ay sonra sert gelişme göstermiştir.

Dehydroepiandrosterone veya DHEA, erkek vücudun testosteron oluşturması için gerekli bir proteindir. Testosteron sağlıklı erkek cinselliğine primer katkıda bulunan hormonlardan biridir. Viyana Üniversitesi tarafından yürütülen bir araştırmada, DHEA takviyelerini kullanan erkekler, PSA, prolaktin ve testosteron seviyelerinin iyileştirilmesine ek olarak daha dolgun, daha büyük ereksiyonlar gösterdi.

Erkeklerin iyileştirilmesi için en iyi araç ironiktir, tamamen ücretsiz olan tek yöntemdir. Sigara, alkol, kafein ve işlenmiş gıdalar için ücretsiz, egzersiz ve cinsel bakımdan zengin sağlıklı bir yaşam tarzının genel performansı artırdığı garanti edilmektedir. Kafein, Dallas’ta Erkek Sağlık Merkezi’ndeki bir psikolog ve araştırmacı olan Mark H. Cline, doktor olan bir anlık erkek iyileştirme katilidir. Kafein adrenalin salıverdiğini ve penis kan akışını durdurduğunu tespit etti.