metil masterdrol tehlikeleri

Metil Masterdrol, LG Sciences tarafından satılan ve kas kazancı için bir anabolik destek olarak pazarlanan bir ektir. Sporcular ve vücut geliştiricileri arasında popüler olan Methyl Masterdrol, hem çevrimiçi, hem de bazı zincir takvimi perakende satış mağazalarında mevcuttur.

Metil Masterdrol’ün potansiyel olarak tehlikeli etkilerine işaret eden ilk uyarı işaretlerinden biri, basit madde listesinin elde edilmesinin aşırı zor olmasıdır. Üreticinin web sitesi, ürün sayfasında listeyi sunmuyor; çevrimiçi perakendecilerin çoğunluğunu da yapmıyor.

Birçok diğer vücut geliştirme takviyeleri gibi, Methyl Masterdrol da okunması zor olan karmaşık bileşenleri içerir. Bunlardan ikisi potansiyel olarak tehlikeli olarak öne çıkıyor.

Metil Masterdrol – çeşitli formülasyonlarında (XL, V2, V3) – steroid androsteronun öncüsü, hepsi anabolik-androjenik etkilerinde hemen hemen aynıdır. Bu, vücudun testosteronunu artırmak için harekete geçtiği ve diğer steroidlerle benzer risk profilleri taşıdığı anlamına gelir.

Yohimbine, genellikle, göz bebeğini genişletmek ve kan akışını artırmak için kullanılan reçeteli bir ilaç olarak yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcuttur. Yohimbe bitkisinden türetilir ve genellikle uyarıcı bir etki için takviyede kullanılır.

Metil Masterdrol ABD’de bazı formülasyonlarda yasal olarak mevcut olsa da, sağlık, cinsiyet ve yaş farkı gözetmeksizin insanlara ciddi derecede gerçek tehlike oluşturmaktadır. Bu takviyeyi kullanmayı planlıyorsanız, muhtemelen doktorunuzla olan tehlikeleri tartışmak ve bu tehlikeleri Methyl Masterdrol’un zikredilen faydalarına karşı potansiyel tehlikeleri tartmak için ihtiyatlıyız.