mucize-gül ve güller

Scotts Miracle-Gro Company, her türlü bitkiyi besleyecek yiyecekler üretmek konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, sadece ana ürününden dışarıya daldı ve belirli bitkiler, çiçekler, sebzeler ve daha fazlası için tasarlanmış gıdaları da üretiyor. Bu seride güller yer alıyor. Miracle-Gro aynı zamanda bahçıvanlarda böcek kontrolü, bitki hastalığı, iç mekan ve dış mekan dikimi ve daha fazlası gibi diğer ihtiyaçları da giderir.

Gül için Miracle-Gro, kutuların pembe rengiyle tanımlanabilir; plastik torbada toz haline getirilmiş bir yiyecektir. Suda çözünebilir ve çabuk eriyen bir etkiye sahiptir. İçeriği, gıdaların gelişmesi gereken, azot, fosfor ve potasyum gibi tam besin maddeleri ve elementleri ile bol miktarda bulunur. Miracle-Gro, daha kolaylık sağlamak için ön karışımı olan gül için Sarsıntı Yaprağını da getirir.

Azot, fosfat, potasyum, bakır ve şelatlı demir gibi gıdalar güllere beslenmeye yardımcı olur, böylece büyür ve sağlıklı olabilirler. Miracle-Gro bu ürünü suda çabucak eritip gül tarafından kolayca absorbe edilecek şekilde tasarladı. Gıdaların kökleri ve yapraklarıyla besinler beslenir.

Sağlıklı güller sadece bakmak ve koklamak için bir zevk değildir, aynı zamanda böcekler ve hastalıklardan gelen saldırılara karşı da daha dayanıklıdırlar. Doğru besleme, onlara tam potansiyeline ulaşmalarına yardımcı olur.

Gül için Miracle-Gro her türlü gül için çalışır. Herhangi bir gül türü, ürünün nasıl besleneceğine ilişkin özel talimatlara ihtiyaç duyarsa, kutuda bilgi bulunur. Tipik olarak tüm güller aynı besleme türünü gerektirir; miktarlardaki farklılıklar genellikle gül yuvasının büyüklüğüne bağlıdır.

Özel gül türünü beslemek için kullanılacak Miracle-Gro miktarını öğrenmek için talimatları izlemek önemlidir. Aşırı besleme veya beslenme, sağlıksız hatta ölü güller ile sonuçlanacaktır. Miracle-Gro aynı zamanda bazı insanların derisinde sert olabilir, bu nedenle gülünüzü karıştırırken eldiven giymek iyi bir fikirdir. Ayrıca, ürünü çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı bir yerde saklayın.